خرید انواع دریچه توزیع هوا


۱-دریچه توزیع هوا فلزی آلومینیومی
یکی از پرکاربردترین انواع دریچه توزیع هوا که در صنعت تهویه مطبوع و تاسیسات بسیار مورد استفاده قرار می گیرد دریچه توزیع هوا آلومینیومی است. دریچه توزیع هوا آلومینیومی و پره های عبور هوا و دمپر آن از جنس آلومینیوم هستند. انواع این دریچه ها عبارتند از:
الف) دریچه توزیع هوا آلومینیومی طرح جدید
دریچه توزیع هوا آلومینیومی طرح جدید متشکل از یک فریم ۳ سانتی در اطراف دریچه و تیغه های عمودی در لایه جلوی و تیغه های افقی در لایه است. 
ب) دریچه توزیع هوا آلومینیومی خطی
دریچه توزیع هوا آلومینیومی خطی در سه مدل دریچه توزیع هوا خطی زاویه دار، دریچه توزیع هوا خطی کله قندی و دریچه توزیع هوا خطی طرح اسلوت تولید می شوند.
پ) دریچه توزیع هوا آلومینیومی سقفی( یک، دو سه و چهار طرفه)
دریچه توزیع هوا سقفی هوای انشعاب کانال را به چهار طریق به محیط تزریق خواهد کرد که هر یک از این مدل ها بنا به تناسب محل مورد نظر انتخاب می شوند. 
ت) دریچه توزیع هوا آلومینیومی مشبک
این دریچه توزیع هوا دارای شبکه های لانه زنبوری در داخل فریم هستند. زاویه شبکه های دریچه توزیع هوا آلومینیومی مشبک به صورت صفر درجه است. 
این دریچه توزیع هوا را هم می توانید به صورت مستقیم  روی سقف و هم میتوانید روی سقف کاذب نصب کنید.دریچه توزیع آلومینیومی مشبک مناسب برای سیستم رفت هوا و سیستم برگشت هوا مورد استفاده قرار می گیرد.  
ث) دریچه توزیع هوا آلومینیومی قوس دار
از جمله دریچه های دکوراتیو جهت طراحی داخلی محیط ،دریچه توزیع هوا آلومینیومی قوس دار می باشد. این دریچه به طور معمول در طول خود به صورت قوسی طراحی می شود، اما به لحاظ ایجاد قوس در عرض محدودیتی ندارد.

نظرات کاربران