قیمت دریچه بازدید با قفل زیمنس


دریچه بازدید با قفل زیمنس در مواردی کاربرد دارد سیستم برگشت هوای فن کویل توسط کانال رابط از محیط تغذیه خواهد شد . در این صورت دریچه بازدید به منفذ عبور هوا  احتیاج  ندارد .در این مدل از دریچه بازدید حتما باید درب دریچه زیر فن کویل کاملا مسدود شود. .
یکی از این مدل دریچه های بازدید که فن کویل دارای دو مدل فریم ۳ و ۵ سانتی  است و در دو مدل لولایی و وزنه ای تولید می شود . در مدل لولایی درب دریچه بازدید فن کویل به وسیله قفل زیمنس بازو بسته خواهد شد، اما در مدل وزنه ای درب دریچه بازدید به طور کامل از فریم جدا می شود و بعد از چکاپ دستگاه روی نشیمن خود قرار خواهد گرفت..
مشخصات دریچه بازدید با قفل زیمنس
دریچه بازدید با قفل زیمنس  دو نوع فریم ۳ و ۵ سانتی دارد  و در دو مدل لولایی و وزنه ای ساخته  و به بازار عرضه می شود. درب دریچه بازدید با قفل زیمنس به صورت یک ورق صاف و بدون هرگونه سوراخ و شیار می باشد..
خرید دریچه بازدید با قفل زیمنس
در نتیجه  امکان تردد هوا  در این دریچه وجود نخواهد داشت. درب این نوع دریچه دسترسی به وسیله لولا به قسمت فریم وصل خواهد شد و درب آن توسط قفل زیمنسی، باز و بسته می  گردد. اما در مدل وزنه ای درب به صورت کامل از فریم جدا خواهد شد و بعد از مراحل بازدید و تعمیرات در محل خود قرار خواهد  گرفت.
سطح بدنه ی دریچه بازدید لولادار آلومینیومی ساده نیز توسط رنگ کوره ای در رنگ های متنوع قابل پوشش است. این دریچه ها را می توان هم به صورت پیچ از رو، و هم به صورت پیچ از داخل (به صورت مخفی) در محل دل خواه خود نصب کرد..
برای کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید دریچه تنظیم هوا می توانید با کارشناسان ما در گروه پیشرو  در ارتباط باشید.

نظرات کاربران