آموزش نصب دریچه زیر فن کویل


هنگامی که دریچه را نصب می کنید باید کلافی که از قوطی نبشی یا سازه ای فلزی است و پایه کار می باشد و بر  روی آن فریم نصب می شود حتما وجود داشته باشد، فریم روی آن گونیا قرار دهید(صفر به صفر ابعاد کلاف و فریم بر هم منطبق شوند) و گرنه به درستی نصب نخواهد شد و این خطر وجود دارد که  دریچه  بر زمین سقوط کند. 
قبل از اینکه سفارش ساخت  دهید باید  به سازنده اندازه داخلی کلاف در طول و عرض  را بدهید  و به آنها بگویید تا میزان بادخور از آنها کم شود.
نقشه نصب دریچه فن کویل
دریچه فن کویل با درب بازدید
اگر بین فن کویل و کلاف  فاصله ی کمی باشد نمی توانید از دریچه وزنی استفاده کنید. همچنین سطح زیر کلاف باید تراز با سطح سقف کاذب باشد و در کل دریچه به دو صورت پیچ از رو و پیچ از داخل(مخفی) نصب شود  که پیچ مخفی شکیل تر است و در دریچه های لولایی به صورت پیچ از رو نصب انجام می شود.
از لحاظ هزینه و قیمت دریچه چهار فاکتور مدل، جنس، کیفیت رنگ و نوع درب دریچه در قیمت دریچه ها اثر گذار است. بطور مثال دریچه های چوبی از آلومینیوم و پروفیل  قیمت بالاتری  دارند و رنج قیمت بنابر طرح و کاربرد دریچه ها متغیر می باشد به عنوان مثال سقفی ها گرانتر هستند و قیمت درب لولایی با قفل زیمنس هم از دریچه با درب وزنه ای بالاتر است.
ضخامت ورق های استفاده شده و میزان خروجی و جریان هوا از عوامل تاثیر گذار بر قیمت دریچه بازدید فن کویل است  .
در صورتی که قصد خرید دریچه زیر فن کوئل را دارید می توانید از  سایت پیشرو دیدن کنید. 

نظرات کاربران